• Home
  • Av. Hakan Şeref OLGUN İYİ Partiye katıldı.

Av. Hakan Şeref OLGUN İYİ Partiye katıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, konuşması öncesinde partiye katılanların rozetlerini bizzat kendisi taktı. Partinin yeni üyelerinden biri de Anavatan Partisinde yıllarca siyaset yapmış olan Avukat Hakan Şeref Olgun oldu.

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve İl yönetiminin başarılı çalışmaları sonu Afyon siyasetinde uzun yıllar hizmet etmiş önemli isimler İYİ Parti saflarına katıldı. Genel Başkan Meral Akşener’in TBMM haftalık gurup toplantısı konuşması öncesi, partiye katılanlara İYİ Parti rozetleri takıldı. Türkiye Partisi Afyonkarahisar Kurucu İl Başkanlığı görevinde de bulunan Hakan Şeref Olgun ve çeşitli dönemlerde Belediye Başkanlığı yapmış eski siyasetçilere rozetlerini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı. İYİ Partiye yeni katılım programında Kürsüye ilk  Hakan Şeref Olgun geldi. Genel Başkan Meral Akşener, Avukat Olgunun göğsüne İYİ Parti rozetini taktı. Daha sonra Genel Başkan Meral Akşener sırasıyla, ilimizde İYİ Parti saflarında siyaset yapacak olan Mükerrem Akay (Pazarağaç DYP eski Belediye Başkanı), Yüksel Yaşar ( İhsaniye eski Belediye Başkanı), Bekir Bayana ( Türkiye Partisi kurucu İl Başkan yardımcısı),Hüseyin Çakmak ( İnli eski Belediye Başkanı), Ceylan Güler ( Çay İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar odası Başkanı) rozetlerini taktı.

“Halkımız İYİ Partiye destek veriyor”


Rozet takma merasimi sonrası İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu  ve Partiye  katılanlar Genel Başkan Akşener’in yanında toplanarak Hatıra fotoğrafı çektirdiler.Daha sonra Afyon heyeti İYİ Parti grup toplantısını takip etti. İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu grup toplantısı sonrası yaptığı açıklamada “ Halkımızın İYİ Partiye büyük bir desteği ve ilgisi var. Bu gün ilimiz siyasetinde uzun yıllar hizmet etmiş önemli isimler partimize katıldı. Partimiz saflarına katılımlar artık halkımızın bu gidişe son vermek istediğinin bir göstergesidir. Halkımızla birlikte iktidara gelecek ve sorunları birlikte çözeceğiz” dedi.

leave a comment