• Home
  • Genel Başkan Yardımcımız Aydın, İl teşkilatıyla bir araya geldi

Genel Başkan Yardımcımız Aydın, İl teşkilatıyla bir araya geldi

İYİ Parti’nin kuruluş yıl dönümü programı için ilimize gelen teşkilatlardan sorumlu genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın partilileri ile kahvaltıda buluştu

Jura termal otelde düzenlenen Kahvaltıya İYİ Parti il başkanı Muhammet Mısırlıoğlu başta olmak üzere İYİ Parti il yönetim kurulu üyeleri katıldı.

“Afyonkarahisar halkı bizi yalnız bırakmadı”

Kahvaltı sonrası açıklamalarda bulunan İYİ Parti il başkanı Muhammet Mısırlıoğlu: “Partimizin kuruluş yıldönümü coşkulu bir programla kutladı. Afyonkarahisar halkına gecede bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederim. Gecede partimize katılan 500 üyeye rozet taktık. Halkımızın partimize olan ilgisi her gecen gün daha da artıyor.” 

“İYİ Partide siyaset yapmak cesaret ister”

Teşkilatlardan sorumlu genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın programda emeği gecen tüm Afyonkarahisar teşkilatına teşekkür etti. Genel Başkan Yardımcısı Aydın: “İl teşkilatına çoskulu gece için teşekkür ederim. Parti yönetimimizle bir arada olabilmek için Ankara’ya dönmedim. İYİ Partide siyaset yapmak cesaret ister.Cesur insanlarla bir araya geldik.”dedi. Aydın, kahvaltı sonrası ilimizden ayrıldı.


leave a comment