• Home
  • Hakan Şeref Olgun: Bu Seçim Hepimize İyi Gelecek

Hakan Şeref Olgun: Bu Seçim Hepimize İyi Gelecek

Nisan 3, 2023 hsolgun 0 Comments

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimi öncesi İYİ Parti Afyonkarahisar teşkilatında bugün temayül heyecanı yaşandı.

2553 oy alarak sandıktan birinci çıkan Av.Hakan Şeref kendisine destek veren herkese teşekkür ederek, “Bu seçim hepimize iyi gelecek” dedi.

Bugün gerçekleşen temayül yoklamasında 2553 delegenin oyunu alarak sandıktan birinci çıkan Av.Hakan Şeref Olgun yayınladığı bir mesajla kendisine destek verenlere teşekkür etti.

Olgun yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“İl Başkanlığıma, İlçe Başkanlıklarıma, tüm parti teşkilatımıza ve üyelerimize olan güvenim yeni değildir bunu biliniz. Yıllardır memleketimiz için sürdürdüğüm tüm çalışmalarda bana omuz omuza destekle yoldaşlık eden, milleti için gece gündüz çalışmaktan hiç gocunmayan parti teşkilatımıza güvenim; bu süreçte daha da sağlamlaşmıştır. Savunduğum değerlerin hep yanında olan İyi Parti İl Başkanımız, İlçe Başkanlarımız, parti teşkilatımız, hemşehrilerimiz ve basın mensubu emektar kardeşlerime sonsuz teşekkürler. Bu süreçte her türlü özveriyle bana desteğini esirgemeyen aileme ve benimle bir aile gibi çalışan siyasi süreç yönetimi ve iletişim danışmanlığımı yapan Gülşah Kaçmaz ve profesyonel ekibine de teşekkür ederim. Bugün aldığımız sonuç; hepimizin başarısı ve güvenidir. Afyonkarahisar’ın benim için önemi büyük. Burası yuvam. Burası kendimi iyi ve güvende hissettiğim kalem. Hep daha iyi olsun isterim. Beni anlayanlarla yola çıktım. Şimdi vazifemizin devamında, milleti için, memleketi için, İyi bir gelecek için çalışan, çabalayan tüm parti üyelerimizi yine davet ediyorum. Birlikte çok iyi hareketler yapıp, çok iyi projelerle yürümeye devam edelim. Bu temayül yoklamasının kaybedeni yok. Bunu böyle biliniz. Ben kazandıysam, bu yola gönül vermiş herkes kazanmış demektir. O nedenle şu an yaptığım; bir zafer kutlaması değildir. Hepimizin kazandığının ilanıdır. Sonuçların hepimize hayırlı uğullu olmasını dilerim. Bu seçim hepimize İyi gelecek” dedi.

 

leave a comment