• Home
  • Hakan Şeref Olgun, karış karış geziyor, halka dokunuyor

Hakan Şeref Olgun, karış karış geziyor, halka dokunuyor

Mart 24, 2023 hsolgun 0 Comments

Afyonkarahisar’ı karış karış gezen İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili aday adayı Av.Hakan Şeref Olgun, Çobanlar ilçesini ziyaret etti.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden İYİ Parti Milletvekili aday adayı Av.Hakan Şeref Olgun, beraberindeki partililerle İYİ Parti Çobanlar İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

İlçe Başkanı Ahmet Uysal ile biraraya gelerek seçim süreci ile ilgili istişarelerde bulunan Olgun, sıcak ve samimi bir ortamda kendisini ve İYİ Partili milletvekili aday adaylarını ağırlayan İlçe Başkanı Uysal’a teşekkür etti. Çobanlarda vatandaşlarla da biraraya gelen Olgun, halka İYİ Partinin politikalarını anlatarak 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimlerde destek istedi.

Hakan Şeref Olgun; “Afyonkarahisar İYİ Partililerimiz ile birlikte, Çobanlar İyi Parti başkanlığını ziyaret ettik. İlçe başkanı Ahmet Uysal ile seçim süreci ile ilgili istişarelerde bulunduk. Sıcak ve samimi bir ortamda bizleri ve diğer milletvekili aday adaylarını ağırlayan Sayın Başkan Uysal’a teşekkür ederim” dedi.

leave a comment