• Home
  • Hakan Şeref Olgun: Kaybeden Yok, Bu Yola Gönül Veren Herkes Kazandı!

Hakan Şeref Olgun: Kaybeden Yok, Bu Yola Gönül Veren Herkes Kazandı!

Nisan 2, 2023 hsolgun 0 Comments

İYİ Parti’nin ön seçiminde ilk sırada yer alan Avukat Hakan Şeref Olgun, ön seçim sonrası bir açıklama yaparak, “Bu temayül yoklamasının kaybedeni yok. Bunu böyle biliniz. Ben kazandıysam, bu yola gönül vermiş herkes kazanmış demektir” dedi.

Hakan Şeref Olgun’un açıklaması şöyle:

TEŞKİLATA GÜVENİM DAHA DA SAĞLAMLAŞTI

Partime, İl Başkanlığıma, İlçe Başkanlıklarıma, tüm parti teşkilatımıza ve üyelerimize olan güvenim yeni değildir bunu biliniz. Yıllardır memleketimiz için sürdürdüğüm tüm çalışmalarda bana omuz omuza destekle yoldaşlık eden, milleti için gece gündüz çalışmaktan hiç gocunmayan parti teşkilatımıza güvenim; bu süreçte daha da sağlamlaşmıştır.

AİLEME TEŞEKKÜR

Savunduğum değerlerin hep yanında olan İyi Parti İl Başkanımız, İlçe Başkanlarımız, parti teşkilatımız, hemşehrilerimiz ve basın mensubu emektar kardeşlerime sonsuz teşekkürler.  Bu süreçte her türlü özveriyle bana desteğini esirgemeyen aileme ve benimle bir aile gibi çalışan siyasi süreç yönetimi ve iletişim danışmanlığımı yapan Gülşah Kaçmaz ve profesyonel ekibine de teşekkür ederim.

AFYON’UN BENiM İÇİN ÖNEMİ BÜYÜK

Bugün aldığımız sonuç; hepimizin başarısı ve güvenidir. Afyonkarahisar’ın benim için önemi büyük. Burası yuvam. Burası kendimi iyi ve güvende hissettiğim kalem. Hep daha iyi olsun isterim. Beni anlayanlarla yola çıktım. Şimdi vazifemizin devamında, milleti için, memleketi için, İyi bir gelecek için çalışan, çabalayan tüm parti üyelerimizi yine davet ediyorum. Birlikte çok iyi hareketler yapıp, çok iyi projelerle yürümeye devam edelim.

KAYBEDEN YOK, HEPiMiZ KAZANDIK

Bu temayül yoklamasının kaybedeni yok. Bunu böyle biliniz. Ben kazandıysam, bu yola gönül vermiş herkes kazanmış demektir. O nedenle şu an yaptığım; bir zafer kutlaması değildir. Hepimizin kazandığının ilanıdır. Sonuçların hepimize hayırlı uğullu olmasını dilerim. Bu seçim hepimize İyi gelecek.

leave a comment