• Home
  • Her Partiye Bir Hakan Şeref Lazım

Her Partiye Bir Hakan Şeref Lazım

Nisan 1, 2023 hsolgun 0 Comments

Bugün Derya Düğün Salonunda İYİ Parti Milletvekili Aday adayı Av. Hakan Şeref Olgun, Partililere ve Aday adaylarına İftar yemeği verdi.

Öncelikle Muhteşem bir kalabalık ilgi ve alaka vardı. Organizasyon süper di. Av. Hakan Şeref Olgun iftar yemeğinde partililere hitaben konuşma yaptı ve tüm partililer defalarca alkış tuttu.

Saffet Acar Partinin kurucusuyum diyor, 6 sene ortalıkta gözükmüyor. Bugün gelmiş Aday adayıyım diyor. 1. Sıra bizim olsun çünkü ben eskiyim diyor.  Av. Hakan Şeref Olgun gelmiş 2- 2.5 Senedir Afyonkarahisar’da çalışıyor, Seçim sürecine kadar sen de 5 Milyon, Ben diyeyim 10 Milyon para döküp, İYİ Parti ve teşkilatlara çok büyük maddi ve manevi destek vermiş. Halen para ve emek harcamaya, partinin tüm teşkilatlarını bağrına basmaya devam ediyor.

Ne olacak yani; Ötekiler eski çalışmayacaklar, partiye ilişkin elini cebine atmayacaklar, atak geliştirmeyecekler, teşkilatları toplamayacaklar, İlçe ve belde teşkilatların kira parasını ödemeyecekler, ama 1. Sıra bunların hakkı olacak öyle mi? Neden biz eskiyiz!

Ama Av. Hakan Şeref Olgun para harcayacak parti ve teşkilatlar için canını ortaya koyacak, diyecekler sen daha yenisin senin hakkın 1. sıra değil diyecekler öyle mi? Kusura bakmayın beyler böyle bir dünya yok! Ne kadar Köfte o kadar ekmek beyler! Pamuk eller cebe, hamama giren terler beyler, adam çıkmış adayım diyor daha terlemeden kese yaptıracak beyfendiler…

Bu Parti kurulduğunda da İl Başkanı Erdal Gümüş vardı, rahmetli oldu. Sonra Mehmet İnkaya hoca geldi. Şimdi de Muhammet Mısırlıoğlu Başkan var. Yani 3 İl Başkanı değiştirdi.

Şimdi bu parti, bizim bildiğimiz İYİ Parti, adını neden şimdiye kadar bu kadar söz ettirmiyordu?  Son 2 Yıldır bu parti çok büyük ilerleme kaydetti? Neden bu parti bu hale geldi, nasıl geldi? Yani ekonomisi olmayan bir parti’de hareketlilik olurmu? Bakın muhalefette bulunan, mecliste grubu bulunmayan partilerde bir hareketlilik bir canlılık varmı? Bakın onlara, neden? Para yok ekonomik olarak çok zayıflar ve canlılık yok.

Bugün Av. Hakan Şeref OLGUN 1700 Kişiye yemek verdi. Kişi başı en az 200 liradan olsa 340 Bin Türk lirası para tutar.  Bu parayı verebilecek kaç tane babayiğit adam gibi adam var?

Evet; “Av. Hakan Şeref Olgun’un bir kere siyasi bir geçmişi var. Anavatan Partisi döneminde Çay İlçe Başkanlığı, Çay Ticaret Odası Başkanlığı yapmış bir isim, bu kişinin çok büyük hizmetleri var, bunlar unutulmaması gerekiyor”…

Adam kalkacak ben Meral Akşener’in başdanışmanıyım beni 1. sıraya yazacaklar diyecek, YOK YAAA!!  Parti içinde temayülden sen çık seni yazsınlar. Partinin üyeleri seni seçerse sen olursun, başka birini seçerse o olur. Yani sen Genel Merkez’de başdanışmansın diye 1. sırayı sana yazacaklar diye bir kurak yok yaşlı AMCA, böyle bir dünya yok EMMİ!!!

Parti’de ön seçim yapılacak, çık seni yazsınlar inan sorun değil, ama inanın çıkamayacağını Saffet Acar’da biliyor. O yüzden teşkilatlar ve üyeler tarafından yapılacak ön seçime karşı paşam. Bu arada herkesi telefonla arayıp ne olur oyunuzu bana verin diyen de sensin, Saffet beyy!!

Av. Hakan Şeref Olgun ne yapıyor?

Evet Av. Hakan Şeref Olgun tüm ilçeleri, beldeleri dolaşıyor, iftar programları düzenliyor, Afyonkarahisar’daki tüm medya kuruluşlarına ilan veriyor, reklam veriyor. Partisini tanıtıyor, bilbordlara çıkıyor, arkadaş bu adam partisine ekonomik olarak ve oy getirecek toplumda karşılığı olan saygın seçkin insanlar kazandırmıştır. DENE döküyor HACI AMCA. Neden bazı insanlar İYİ Partiden Aday adaylığından çekildi?  Bunlar Partisi için günahını bile vermiyen insanlar. Saffet Acar gibi insanlar bu partiye vallahi billahi yük olur, bunlardan zaten başka bir şey de olmaz…

Zaten ben çok dürüstüm diyen Saffet Acar, başkanlığı döneminde ortadan buharlaşıp yok olan 880 Bin Türk lirasının hesabını vermesi gerekiyor. Sen partine sahip çıkmadın, teşkilatlara sahip çıkmadın, yaa şaka bir tarafa Saffet Amca 15 Temmuz’da neredeydin? Ankara’da hangi otelde kimler ile buluştun? Dinar’da noterde kimlerden vekalet aldın? Bunları da açıklar mısın rica etsem?

Bakın her zaman üstüne basa basa söylüyorum. Her gazeteci siyasi anlamda tarafsız olması gerekiyor derler. Ama kimse tarafsız değildir. Benim Tarafım Ak Parti ve canımızdan çok sevdiğimiz Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bugün Ak Parti’ye hem oyumu, hem canını verecek olan bir gazeteci olarak yazıyorum…

Bugün İYİ Parti’de teşkilatlar tarafından destek verilmesi gereken, 1. Sıra adayı olması gereken insan, Adam gibi Adam Av. Hakan Şeref Olgun’dur. Yiğidi öldür ama asla hakkını yeme derler. İşte İYİ Parti’de bir yiğit insan var, Av. Hakan Şeref OLGUN diyorum. Hak, hukuk, adalet parti içinde OLGUN’a destek ile yerine gelir. Ben teşkilatların Av. Hakan Şeref Olgun’a sahip çıkacağını biliyorum.  Ön seçimden sonra Pazar günü herkes görecek.

Saygılar sunuyorum…

 

Ahmet UÇMAK

leave a comment