• Home
  • İktidar ve Yandaşları Halkımızın Sağduyusu Karşısında Hezimete Uğrayacak

İktidar ve Yandaşları Halkımızın Sağduyusu Karşısında Hezimete Uğrayacak

Nisan 14, 2023 hsolgun 0 Comments

Seçim çalışmalarını hız kesmeden devam eden İYİ Parti 1. Sıra milletvekili adayı Av.Hakan Şeref Olgun, “Hayat pahalılığını, liyakatsiz ve adaletsizlik yönetim tarzını suni gündemlerle unutturmak isteyen iktidar ve yandaşlarının çabası halkımızın sağduyusu karşısında hezimete uğrayacaktır” dedi.

Seçim sürecin başladığı andan itibaren gece geç saatlere kadar seçim koordinasyon merkezinde partililerle gündemi değerlendiren, seçim planlarını yapan, sabahın erken saatlerinden itibaren halkın arasına inen Milletvekili adayı Av.Hakan Şeref Olgun, gittiği her bölgede seçmenlerden büyük teveccüh görüyor. İlimiz genelinde gitmediği ilçe, belde, köy ve kasaba kalmayan Olgun, ülkemizin ve ilimizin sorunlarını çok iyi bildiğini belirterek, vatandaşların sorunlarına da çare üretiyor.

OLGUN HALKI DİNLİYOR, NOT ALIYOR

Olgun’u karşılarında gören vatandaşlar, kendilerinden biri olarak gördükleri Olgun’a sorunlarını çok rahatlıkla anlatabiliyorlar.Ziyaretlerinde açıklamalarda bulanan İYİ Parti Milletvekili Av.Hakan Şeref Olgun; “Bu seçim, ülkemizin yaşadığı sorunların son bulduğu aydınlık yarınların inşasına başlanacağı bir seçim olacaktır. Hayat pahalılığını, liyakatsiz ve adaletsizlik yönetim tarzını suni gündemlerle unutturmak isteyen iktidar ve yandaşlarının çabası halkımızın sağduyusu karşısında hezimete uğrayacaktır. Herkes çok iyi bilmelidir ki İYİ Parti Cumhuriyetimizin, devletimizin bekasının, halkımızın refahının, adaletin ve liyakatin teminatı olacaktır. Hedefimiz; bu ucube Cumhurbaşkanlığı sistemini tüm olumsuzluklarıyla tarihe gömmek, Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemde Genel Başkanımızı Başbakan görmek, İYİ Partimizi Türkiye’nin birinci partisi yapmaktır. Son gücümüze kadar sahada olacağımıza söz veriyoruz” dedi.

AFYON HALKINDAN DESTEK VE DUA İSTEDİ

Halkımızdan destek ve dualarını isteyen Olgun, “Her koşulda içinizden biri olarak, kimseyi ayrıştırmadan, herkesin sorununu çözmek için seferber olacağım. Güçlü Türkiye, mutlu Afyonkarahisar ve aydınlık bir geleceği hedeflediğimiz bu süreçte hepinizin desteğine, yardımına ve dualarınıza talibim. Niyetimiz hayır, akıbetimiz de hayır olur inşallah”dedi.

leave a comment