• Home
  • İYİ Parti Adaylarını Tanıttı

İYİ Parti Adaylarını Tanıttı

Nisan 17, 2023 hsolgun 0 Comments

İYİ Parti milletvekili Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Adayları Tanıtım toplantısı yapıldı. Ankara’da gerçekleşen tanıtım toplantısına İYİ Parti Milletvekili adayları Av.Hakan Şeref Olgun, Dr.Mustafa Enis Arabacı, Okşan Ulusoy Efe, Av.Gönül Ar Güngör, İbrahim Acar katıldı.

Ankara’da ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya İyi Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayları Av.Hakan Şeref Olgun, Dr.Mustafa Enis Arabacı, Okşan Ulusoy Efe, Av.Gönül Ar Güngör, İbrahim Acar katıldılar.

MİLLETİMİZ SADECE YAŞIYORMUŞ GİBİ GÜN GEÇİRİYOR

Toplantıda konuşan  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Evet, ne yazık ki bugün AK Parti iktidarın neden olduğu, 20 yıllık yıkımın sonucunda; insanlarımız, artık yaşayamıyor. Kadınlar; gülüşleriyle, mutluluklarıyla, başarılarıyla bu ülkede artık, yaşayamıyor. Gençlerimiz; hayalleriyle, umutlarıyla, gelecek planlarıyla bu ülkede artık, yaşayamıyor. Çocuklarımız; kaliteli bir eğitim hakkıyla, neşeyle, mutlulukla, sadece yaşlarının sorumluluğuyla; Hatta sadece, tok karınlarla bile, bu ülkede artık, yaşayamıyor. Yaş almışlar; emeklerinin karşılığında, hak ettikleri huzurla, torunlarının geleceği için endişelenmeden, bu ülkede artık, yaşayamıyor. Bu beceriksiz iktidar yüzünden; Artık milletimiz sadece; ‘yaşıyormuş’ gibi, gün geçiriyor” ifadelerini kullandı.

BU SEÇİM HEPİMİZE İYİ GELECEK

Toplantı sonrasında açıklamada bulunan İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Av.Hakan Şeref Olgun; “Birlikte, omuz omuza çalışmaktan yana gururluyuz. Bu seçim hepimize İYİ gelecek.  Seçim Beyannamesinde; İlk unsurun adalet olduğuna değinen İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener; “Çünkü adalet devletin merhametli elini sunma erdemidir.” diyerek adil olanın ve adaletin yanında bir duruş sergilemiştir. Partimiz Milletvekili Adaylarının tanıtım toplantısında, el ele omuz omuza tüm İYİ’ler olarak bir aradaydık. Bu seçim hepimize tüm Ülkemize ve Afyonkarahisar’a İYİ gelecek”dedi.

 

 

leave a comment