• Home
  • İYİ PARTİ ÇAY TEŞKİLAT TOPLANTISI

İYİ PARTİ ÇAY TEŞKİLAT TOPLANTISI

İYİ Parti Afyonkarahisar ve ilçeleri teşkilat toplantıları devam ediyor. İYİ Parti Genel Başkanımız Meral AKŞENER’in ilimizde düzenleyeceği ziyaretlerle ilgili Çay İlçemizde teşkilat toplantımızı gerçekleştirdik.

Çay Teşkilat Toplantımıza İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet MISIRLIOĞLU, İYİ Parti Afyonkarahisar Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Celal BURSALIOĞLU, İYİ Parti Afyonkarahisar  İl yönetim kurulu üyemiz Ömer YILMAZ, geçtiğimiz günlerde İYİ parti’ye katılan ve rozetini Genel Başkanımız AKŞENER’in taktığı üyemiz Av. Hakan Şeref OLGUN ve çok sayıda partili katıldı.

SAĞIN ALTERNATİFİ SADAN ÇIKAR

Gerçekleşen toplantımızda partililere seslenen İl Başkanımız Muhammet MISIRLIOĞLU, İYİ Partinin taşıdığı önemi anlattı. Başkan MISIRLIOĞLU, “Türkiye’de AKP’yi iktidardan indirebilecek tek parti İYİ Partidir. Sağın alternatifi sağdan çıkar. Türkiye’de 100 kişiden 65’i sağa oy kullanıyor. Bizim partimiz de bu yüzde 65’in içinde yer alıyor. Partilerin adı değişiyor, amblemi değişiyor ama seçmenin tercihi sürekli sağdan yana oluyor. Bizim partimiz de milliyetçi, demokrat ve atılımcı bir parti. Yani bizim partimiz geçmiş dönemlerde Anavatana, DYP’ye, AKP’ye, MHP’ye oy verenleri de ilgilendiren bir parti. Yani sağda siyaset yapan her partili vatandaşımızın partimizde yeri vardır. CHP’nin milliyetçi, ulusalcı, Atatürkçü kanadını da temsil ediyoruz” ifadelerini kullandı.

COŞKUYLA KARŞILAMALIYIZ

Pazartesi günü ilimizde ziyaretlerde bulunacak olan İYİ Parti Genel Başkanımız Meral AKŞENER’in Çay ilçemizde de ziyaretlerde bulunacağını vurgulayan Başkan MISIRLIOĞLU, “Hepimiz elimizden geleni yapmalıyız. Pazartesi günü Genel Başkanımızı Çay meydanında büyük bir coşkuyla karşılamalıyız. Türkiye’nin her yerinden misafirlerimiz gelecek. En az 30 vekilimiz burada olacak. Biz de bu misafirlerimizi coşkuyla karşılamalı ve coşkuyla, yüksek moralle uğurlamamız lazım. Bu konuda kadın, erkek, genç, yaşlı hepimize görev düşüyor” şeklinde konuştu.

Toplantı İl Başkanı MISIRLIOĞLU ve partililerin hatıra resmi çektirmesiyle son buldu.

leave a comment