• Home
  • İYİ Parti’de Afyon rüzgarı Ankara’ya taşındı

İYİ Parti’de Afyon rüzgarı Ankara’ya taşındı

Mart 23, 2023 hsolgun 0 Comments

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Hakan Şeref Olgun, parti teşkilatlarıyla birlikte Ankara’ya giderek aday adaylığı başvurusunda bulundu.

14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler nedeniyle siyasi gündem oldukça yoğunlaşırken aday adayları da çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.  İYİ Parti Afyonkarahisar teşkilatları ve ilçe başkanları Milletvekili Aday Adayı Avukat Hakan Şeref Olgun ile birlikte Genel Merkeze giderek 4 genel başkan yardımcısı ile görüştü.

4 GENEL BAŞKAN YARDIMCISI İLE GÖRÜŞTÜLER

Aday adaylığı başvurularının 22 Mart’ta sona ereceği İYİ Parti’de yaklaşık 15 ilçe başkanı Ankara’da Genel Merkeze gitti.

Avukat Hakan Şeref Olgun’a destek veren ilçe başkanları burada Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergun, Genel Başkan Yardımcısı Tolga Akalın, Genel Sekreter Uğur Poyraz ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Danışmanı Ömer Karakaş’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

ALLAH MAHCUP ETMESİN İNŞALLAH

Ziyaretlerin ardından kısa bir değerlendirme yapan İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Hakan Şeref Olgun, şunları söyledi: “Afyonkarahisar rüzgarını Ankara’ya taşıdık. Memlekete hizmet yolunda beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan, desteğini esirgemeyen, memleket aşkını bir an olsun unutmayan can İlçe Başkanlarımız ve partililerimizle birlikte Ankara’da İYİ Parti Genel Merkezi’mizdeyiz. Şahsım ve memleketim adına şükranlarımı sunarım. Cenab-ı Allah beni tüm teşkilatıma ve hemşehrilerimize mahcup etmesin inşallah… Milletimiz için kutsal vazifem niyetimle, İYİ Parti Genel Merkezimize yaptığım resmi ziyaretim ve başvurum hayırlara vesile olsun inşallah.”

 

leave a comment