• Home
  • Olgun: “Çocukların Mutluluğu Daim Olması İçin Yola Çıktık”

Olgun: “Çocukların Mutluluğu Daim Olması İçin Yola Çıktık”

Mayıs 7, 2023 hsolgun 0 Comments

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Avukat Hakan Şeref Olgun, Hıdırellez’i kutlayan vatandaşların arasına girdi, çocuklarla uçurtma uçurdu. Oyunlar oynayan Olgun, Baharın başlangıcı sayılan Hıdırellez’de adeta çocuklar gibi şendi.

ÇOCUKLARIMIZ HEP GÜLSÜN İSTİYORUZ

Afyonkarahisar’ın Devlet Parkı, Hıdırlık, Far Alanı gibi değişik yerlerinde Hıdırellez’i kutlayan vatandaşları yalnız bırakmayan İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Hakan Şeref Olgun, çocuklara uçurmalar, çikolatalar dağıttı. Salıncakta çocuklarla sallanan Olgun, çocukların mutluluğuna ortak oldu.

Çocukları çok sevdiğini ifade eden Olgun; “İnşallah bu çıktığımız kutlu yolda çocuklarımızın yüzlerinin hep gülmesi için çalışacağım. Bu konuda Allah beni utandırmasın. Onların bir gülüşlerine neler verilmez ki; Değil mi? Bugün bunu yaşadım. Onların mutluğuna ortak oldum. Oyunlar oynadık, uçurmalar uçurduk. Hıdırellez’i birlikte kutladık. Çocuklarımızın bu mutluğu daim olsun” dedi.

OLGUN’A SEVGİ SELİ

Her gittiği yerde sevgi seliyle karşılanan İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Avukat Hakan Şeref Olgun, vatandaşlar tarafından kendisine ikram edilen yiyecekleri de geri çevirmedi. Uzun uzun vatandaşlarla sohbet eden Olgun, halkın yüzündeki acı gülümsemenin bir hafta sonra gerçek gülümsemeye dönüşeceğini söyledi.

Olgun; “Bugün Hıdırellez; İnsanlarımız bugün ailesiyle, sevdikleriyle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Ama görüyoruz ki insanlarımız buraya gelirken evlerinde ne varsa onu alıp gelmişler. Kendilerine güzel bir sofra hazırlamak için ceplerinde yetirince parası yok. Bu milletin gelenek ve göreneklerini bile yaşamasında onları zor duruma düşüren bu iktidar bir hafta sonra gidecektir. Bu millet her türlü hayatın en iyisine layıktır. Bu böyle bilinsin. İşte bu yüce milletin en iyi şartlarda yaşamalarını, gelenek ve göreneklerini en iyi şekilde yaşamaları için çalışacağım” diye konuştu.

Olgun, sabah saatlerinde başladığı Hıdırellez kutlamaları etkinliklerine akşam saatlerine kadar sürdürdü.

leave a comment