• Home
  • Olgun’a Sultandağı’nda Coşkulu Karşılama

Olgun’a Sultandağı’nda Coşkulu Karşılama

Nisan 15, 2023 hsolgun 0 Comments

İYİ Parti Milletvekili adayı Av. Hakan Şeref Olgun 14 Mayıs seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Tüm ilçe ve beldeleri defalarca ziyaret eden, parti teşkilat mensuplarıyla seçim koordinasyonları yapıp, çalışmaları değerlendiren, daha sonra da esnaf ve vatandaş görüşmelerini sürdüren Av. Olgun, Sultandağı ilçesinde büyük bir coşku ile karşılandı.

Partisi ve kendisine gösterilen büyük ilgi ve teveccühten dolayı onur ve mutluluk duyduğunu söyleyen Hakan Şeref Olgun, halkımızın bu güvenine layık olmak için gece gündüz çalışacağını söyledi.

PARTİLİLERLE İSTİŞARELERDE BULUNDU

Sultandağı ilçe girişinde yoğun bir vatandaş ve partili kitlesiyle karşılanan Olgun ilk olarak Sultandağı seçim koordinasyon merkezini ziyaret etti. Burada partililer ve teşkilat yöneticileri ile seçim çalışmalarını değerlendiren, burada vatandaşların sorun ve taleplerini de dinledi.

HER KESİME ULAŞACAĞIZ

Partili partisiz her kesime hitap etmek, gönüllerine girmek, kapılarını çalmak, sorun ve talepleri dinlemek için 14 Mayıs’a kadar uyumayacaklarını söyleyen Hakan Şeref Olgun, Sultandağı esnaflarından da büyük destek gördü.

 

İYİ PARTİ’NİNDE OLGUN’UNDA YANINDAYIZ

Ziyaretleri kapsamında esnaf ve vatandaşları dikkatle dinleyen sorunları teker teker not alan Hakan Şeref Olgun’a büyük destek veren Sultandağlı vatandaşlar; “Hakan Şeref Olgun içimizden biri. Bölgemizin sorunlarını en iyi bilen kişidir. İnşallah tüm sorunlarımızı mecliste çözüme kavuşturacaktır. İYİ Parti’ye, Meral Akşener’e ve Hakan Şeref Olgun’a güven ve desteğimiz tamdır” dediler.  Hakan Şeref Olgun’u karşılarında gören ve onu dinleyen bir çok vatandaş, İyi Partiye üye olmak için müracaatta bulundular.

ESNAFLAR DERT YANDI

Esnaf ziyaretinde Av.Hakan Şeref Olgun’a sıkıntılarını anlatan esnaflar; “Eskiden bayram geliyor, alış veriş olur, cebimiz para görür diye sevinirdik. Ama şimdi ne eski bayramlar kaldı ne de alışverişler. Ekonomik olarak herkes bitik. Çok çalışın, bu düzen artık bitsin. Ürünlerimizi satacak insan bulamıyoruz.”dediler.

leave a comment