• Home
  • Yolculuğumuz, aydınlatarak yayılacaktır dört bir yana

Yolculuğumuz, aydınlatarak yayılacaktır dört bir yana

Mart 24, 2023 hsolgun 0 Comments

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili aday adayı Av.Hakan Şeref Olgun, “Daha iyi bir Türkiye için, Afyonkarahisar’dan başlayan yolculuğumuz, aydınlatarak yayılacaktır dört bir yana” dedi.

İYİ Parti Milletvekili aday adayı Av.Hakan Şeref Olgun, mübarek Ramazan-ı Şerif nedeniyle bir mesaj yayınladı. Olgun mesajında şunları söyledi:

“Ülkemiz adına milletçe sınandığımız bu sene; Mübarek Ramazan ruhunun iyileştiriciliğine inanıyorum. Ramazan; Cenab-ı Allah’ın huzurunda dualarımızın arşa ulaştığı bir dönemdir. Alah’tan dileğim; milletimin sofrasından, toprağından bereket eksik olmasın İnşallah. Bu mübarek ayda da hemşehrilerimle omuz omuza, el ele bir kutsal vazifeye yürüyorum. Allah utandırmasın. İyi bir yolda, iyi niyetlerle çıktığım bu yolda, desteğinizle hep beraber yükseleceğimize inancım tamdır. Daha iyi bir Türkiye için, Afyonkarahisar’dan başlayan yolculuğumuz, aydınlatarak yayılacaktır dört bir yana. Dualarımız bu mübarek ayda da milletimizin üzerinedir. Ramazan-ı Şerifimiz hayırlı uğurlu olsun İnşallah.”

leave a comment