• Home
  • İyi Parti Milletvekili Adayı Hakan Şeref Olgun Bolvadin’de Halkla Buluştu

İyi Parti Milletvekili Adayı Hakan Şeref Olgun Bolvadin’de Halkla Buluştu

Nisan 16, 2023 hsolgun 0 Comments

İyi Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Hakan Şeref Olgun, Bolvadin ilçesinde halkla bir araya geldi ve önemli isimleri anmak için kabir ziyaretleri gerçekleştirdi.

Olgun, siyasi hayatında kendisine ilham veren Eski Sağlık Bakanı H. İbrahim Özsoy, Bolvadin eski Belediye Başkanı Mehmet Koçum ve Şehit Alpaslan Gümüş’ün kabirlerini ziyaret ederek, dualar okudu ve anılarını paylaştı.

Hakan Şeref Olgun, Bolvadin ilçesinde düzenlediği toplantıda yaptığı konuşmada, Eski Sağlık Bakanı H. İbrahim Özsoy’un siyasi hayatında kendisi için önemli bir rol model olduğunu belirtti ve “Sayın Özsoy, siyasi hayatımda benim için büyük bir örnek oldu. Onun gibi dürüst, ilkeli ve halka hizmet için var gücüyle çalışan bir siyasetçi olmak benim için her zaman bir ideal olmuştur.” dedi.

Olgun, Bolvadin eski Belediye Başkanı Mehmet Koçum ve Şehit Alpaslan Gümüş’ün de Bolvadin için önemli isimler olduğunu vurgulayarak, “Sayın Koçum, Bolvadin için birçok projeye imza atan ve ilçemizin gelişimine büyük katkıları olan bir isimdir. Şehit Alpaslan Gümüş ise, ülkemiz için canını feda eden kahraman bir askerimizdir. Kendisine minnet borçluyuz.” ifadelerini kullandı.

Kabir ziyaretleri sırasında dualar okuyan Hakan Şeref Olgun, “Bu topraklar, sayın Özsoy, sayın Koçum ve şehit Alpaslan Gümüş gibi kıymetli insanlar yetiştirdi. Bizler de onların hizmetlerine minnettarız ve şehrimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.” şeklinde konuştu.

leave a comment