• Home
  • İYİ Parti’de Ön Seçimde Vatandaş Olgun Dedi

İYİ Parti’de Ön Seçimde Vatandaş Olgun Dedi

Nisan 3, 2023 hsolgun 0 Comments

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi İYİ Partı Afyonkarahisar teşkilatında ön seçim yapıldı

20 Milletvekili aday adaylarına verilen oylamada ilk sırayı 2553 oyla  Hakan Şeref Olgun birinci sırada yer aldı.  2175 oyla Mustafa Enis Arabacı ikinci, 1282 oyla Saffet Acar üçüncü, 1193 oyla Okşan Ulusoy Efe dördüncü, 934 oyla Gönül Ar Güngör beşinci ve 872 oyla İbrahim Acar altıncı sırada yer aldı

2553 Oyla yapılan oyla 1. sırada yer alan başarılı siyasetçi Hakan Şeref Olgun konuyla ilgili açıklamalarında, “Partime, İl Başkanlığıma, İlçe Başkanlıklarıma, tüm parti teşkilatımıza ve üyelerimize olan güvenim yeni değildir bunu biliniz. Yıllardır memleketimiz için sürdürdüğüm tüm çalışmalarda bana omuz omuza destekle yoldaşlık eden, milleti için gece gündüz çalışmaktan hiç gocunmayan parti teşkilatımıza güvenim; bu süreçte daha da sağlamlaşmıştır.

Savunduğum değerlerin hep yanında olan İyi Parti İl Başkanımız, İlçe Başkanlarımız, parti teşkilatımız, hemşehrilerimiz ve basın mensubu emektar kardeşlerime sonsuz teşekkürler.

Bu süreçte her türlü özveriyle bana desteğini esirgemeyen aileme ve benimle bir aile gibi çalışan siyasi süreç yönetimi ve iletişim danışmanlığımı yapan Gülşah Kaçmaz ve profesyonel ekibine de teşekkür ederim.

Bugün aldığımız sonuç; hepimizin başarısı ve güvenidir

Afyonkarahisar’ın benim için önemi büyük. Burası yuvam. Burası kendimi iyi ve güvende hissettiğim kalem. Hep daha iyi olsun isterim. Beni anlayanlarla yola çıktım. Şimdi vazifemizin devamında, milleti için, memleketi için, İyi bir gelecek için çalışan, çabalayan tüm parti üyelerimizi yine davet ediyorum. Birlikte çok iyi hareketler yapıp, çok iyi projelerle yürümeye devam edelim.

Bu temayül yoklamasının kaybedeni yok. Bunu böyle biliniz. Ben kazandıysam, bu yola gönül vermiş herkes kazanmış demektir. O nedenle şu an yaptığım; bir zafer kutlaması değildir. Hepimizin kazandığının ilanıdır.

Sonuçların hepimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Bu seçim hepimize İyi gelecek” dedi.

leave a comment